Особливості:

— Допустиме навантаження на одне спальне місце (кг) — 130 кг
— Рiвень жорсткостi — (1 м’який — 5 жорсткий) — H3
— Регламентована висота матраца [cм.] — 22
— Матрац — двосторонньої м’якості
Опис:
Модель підвищеної жорсткості — на основі пружинного блоку з посиленних незалежних пружин «Pocket Spring».
Відмінність моделі від відомого класичного матраца «Кристал» — використання жорсткої основи, що забезпечує абсолютно інше сприйняття поверхні, яка поєднує м’якість стьобаного покриття та пружніх пружин.

Повна відсутність поролону (пінополіуретану) та клею!

Опис матеріалів:
1. Жаккард — тип тканинного полотна, з переплетенням ниток, виробленого промисловим способом. Особливу переплетення перекручивающихся ниток дає високу щільність полотна, за рахунок чого забезпечується тривалий термін служби матраца.
2. Thermoflex — нетканий матеріал із суміші відновлених і ПЕТ волокон. Об’ємна пружна структура з ущільнених горизонтальних шарів волокон, поєднує одночасно стабільність і еластичність поверхні, збільшує висоту матраца і, одночасно, розподіляє навантаження.
3. Незалежний пружинний блок Pocket Spring — блок незалежних пружин, в якому кожна пружина поміщена в окремий мішечок і прогинається незалежно від інших. Така структура дозволяє рівномірно розподіляти тиск на тіло людини і точково підтримувати хребет в анатомічно правильному положенні. Це створює яскраво виражений ортопедичний ефект і гарантує здоровий і комфортний сон.

 

АКЦІЯ - 20%